top of page

גלי את הדרך להרגיש
מאושרת מוצלחת ומסופקת יותר
  בעזרת טיפול אישי
מבוסס קונסטלציה משפחתית

14.png
Anchor 1

טיפול אישי מבוסס קונסטלציה משפחתית נועד לסייע לך לעבד ולפתור נושאים שמכאיבים ותוקעים אותך בדפוסים שאינם מיטיבים איתך. הטיפול יסייע לך לזהות ולהכיר את המשאבים הפנימיים שלך ולרתום אותך לעזרתך כחוזקות שהן שלך ואינן תלויות בגורמים חיצוניים, אלה ישרתו אותך בבואך ליצור ולהגשים את חלומותייך.

 

התהליך יסייע לך לשפר את מערכות היחסים בחייך:

 • עם עצמך ועם חלקייך והקולות הפנימיים שבך - הביקורתיים, המרצים, המתמרדים.

 • עם מערכות היחסים הזוגיות שלך ,

 • עם מערכות היחסים שלך עם ילדייך,

 • עם מערכות היחסים שלך עם משפחת המוצא שלך,

 • עם מערכות היחסים המקצועיות והעסקיות והחברתיות שלך.

איך טיפול אישי מבוסס קונסטלציה משפחתית יוכל לעזור לך להרגיש מאושרת מוצלחת ומסופקת?

האם עד היום הרגשת אאוטסיידרית, לא ממש שייכת, לא ממש במקום שלך, תזזיתית, קופצת מדבר אל דבר בחוסר החלטיות וחוסר סיפוק? בעזרת התהליך תוכלי להתחבר - גם פנימה לעצמך, וגם החוצה- אל האנשים והמקומות שהכי מיטיבים איתך ומצמיחים אותך. ומה יקרה אז, כשתרגישי שייכת? - את תהיי שלווה יותר, רגועה יותר, מאושרת יותר. 

בתהליך תחווי תחושי ותגלי מהן התנועות שיוצרות חסמים וקשיים במערכת היחסים שלך עם הקושי ותמצאי את התנועות שיאפשרו לך ברכה רווחה וצמיחה אישית. מתוך הבנת הדפוסים הבסיסיים של מערכת היחסים הזו, את תוכלי לשפר באופן דרמטי את חייך ולהרגיש הרבה יותר מאושרת ומוגשמת.

את תוכלי לעשות קפיצת מדרגה לקראת חווית החיים במלואם. קפיצה לעבר אושר אמתי. את תוכלי לחוות גל אנרגיה חדש, בהתאם למה שגופך ונפשך יכולים לשאת. עבור הרבה מטופלות שלי התרוממות רוח נעימה זו תחווה לראשונה בחייהם ותעורר בן פליאה. והנה, יום אחד, באמצע התהליך בערך, את תשימי לב שהיי- הנה את בעצם אוהבת את עצמך הרבה יותר עכשיו. את תביני מדוע דחית את האושר (בין אם ביחסים אישיים, עם ילדים, כסף וכו'). את תמצאי את המקור של תחושות התקיעות הזו ומדוע ברמת התת מודע שלך פעלת עד כה כך. מתוך הגילוי הזה ועבודת הריפוי הבין-דורית שנבצע בקליניקה, את תוכלי להשתחרר מהסימפטומים שהעיקו והעיבו על איכות חייך.

​בעזרת העבודה הקונסטלטיבית והחיבור העמוק עם הייצוגים את תתרגלי לסמוך יותר על האינטואיציה שלך. זה חשוב כי הבסיס הוא שבעצם, רק את יודעת באמת מה הכי טוב ומדוייק עבורך. את תתחילי לקבל את עצמך כפי שאת ותנקי מעלייך קולות של ביקורת עצמית הרסנית ורגשות אשם שאת סוחבת עלייך כמעמסה שנים ארוכות ובעצם מאז שאת זוכרת את עצמך. ​את תביני כיצד המחשבות והאמונות השליליות שלך משפיעות על התנהגותך ומצבך הרגשי ותוכלי לשנותן. ​התהליך יגרום לך לשפר את איכות חייך, לגדל בטחון עצמי וערך עצמי ואמונה במסוגלות שלך. התהליך יצמיח לך כנפיים לנסוק מעלה ולהגשים את חלומותייך ותשוקותייך. 

​התהליך יבריא את הדינמיקה הזוגית  והמשפחתית שלך, ישדרג את מערכות היחסים עם הילדים שלך ויספק לך כלים להתמודדויות עתידיות עם אתגרי ההורות. התהליך יצמיח אותך כאשה וכאמא ויחבר אותך אל מקורות הכוח המיטיבים בשושלת הנשית אליה את שייכת.

10 סימנים להתחיל טיפול בקונסטלציה משפחתית

 1. את מרגישה שיש איזה משהו שמעיק עלייך המון זמן ואין בכוחותיך להפסיק את זה. את מרגישה שזה גדול עליך ורוצה להבין: איך אפשר לנהל את זה במקום שזה ינהל אותך?

 2. את חשה לא שייכת , חסרת בטחון , מתקשה באינטראקציות קבוצתיות לאורך שנים ומרגישה שעכשיו את מוכנה לעבוד על שיפור תחושת הביטחון והשייכות שלך.

 3. את חווה קשיים במערכות יחסים , מריבות משפחתיות, נתקים משפחתיים. אם מערכת היחסים שלך עם הורייך מסובכת ומתוסבכת, זה מרגיש לך חנוק ואת רוצה לנשום לרווחה.

 4. את מבינה שמשהו מונע ממך לחוות את אושר, אבל לא מבינה מה זה, מאיפה זה ולאן זה שייך, את מרגישה בשלה לבחון את זה  לשורש העניין.

 5.  את מתקשה לקבל החלטות ולהתמיד לאורך זמן בביצוע משימות.

 6. ​את מרגישה כמו "עלה נידף ברוח" ורוצה לשנות את זה וללמוד לעמוד על שלך.

 7. את מתקשה לאהוב ולהרגיש נאהבת.     

 8. את מתקשה לקיים קשר זוגי משמעותי לאורך זמן.

 9. את רוצה להבין את הילדים שלך ולשפר את הדינמיקה ביניכם. 

 10. כסף לא בא לך בקלות. חייך מאופיינים בעבודה קשה תמידית. את נאבקת כלכלית ורוצה להרגיש שגשוג פריחה ויציבות כלכלית.

14.png

הגשמה אישית, אושר אישי זוגי ומשפחתי הולכים יד-ביד עם תחושת הצלחה

בעבודה והקריירה. כולם פועלים לפי אותה חוקיות של הצלחה מול כישלון, אושר מול אומללות.

החדשות הטובות - 

באפשרותך לפתור את הקשיים האלה
ולהתחיל לחיות את חייך כפי שאת ראויה להם;
להלך בעולם בראש מורם וגו זקוף
עם ידיעה עמוקה ובטוחה שאת נהדרת!

 

bottom of page