למה לצפות מתהליך קונסטלציה ארגונית?

 1. במה מדובר? - מדובר בתהליך טיפול רגשי לארגון / לעסק באמצעים דומים לתהליכי הטיפול הרגשי בקונסטלציה המשפחתית. שתיהן גישות מערכתיות ושתיהן עוסקות במערכות יחסים. הקונסטלציה מנכיחה את הקווים המאפיינים הדומים בין הארגון המשפחתי והארגון העסקי. במבט על - זה הכל מערכות יחסים. בין המוצרים והשירותים השונים בעסק מתקיימת מערכת יחסים, בינך ובין העובדים הלקוחות והספקים מתקיימת דינמיקה של מערכת יחסים, בינך ובין העסק שלך מתקיימת מערכת יחסים. אם מערכת היחסים הזו יכלה לקבל קול משלה - מה היא היתה מספרת לך? - את זה תוכלי לחוש לראות לשמוע ולחוות בתהליך הייעוץ העסקי הקונסטלטיבי.

 2. הפרטים הטכניים - תהליך ייעוץ עסקי בגישת הקונסטלציה הארגונית אורך 12 מפגשים. משך מפגש בתהליך - שעה וחצי. עלות כל מפגש בתהליך 450 ש"ח. מפגשי הייעוץ העסקי מתקיימים בקליניקה בקריית טבעון בימים א-ה בין השעות 09:00-13:00 ו/או אונליין בימים א-ה בין השעות 20:00-22:00.

מה תוכלי לקבל מקונסטלציה ארגונית לעסק שלך?

2

 1. זיהוי מהיר של שורשי הבעיות/החסמים - אם את חווה תקיעות בעסק ובארגון, אם את מתלבטת בדילמות עסקיות ולא מצליחה להחליט באיזו דרך לפנות, אם את רוצה להבין היטב את הזרמים התת קרקעיים המנהלים את הארגון העסקי ולעתים תוקעים אותו - הקונסטלציה הארגונית, בדומה לאחותה הבכירה - הקונסטלציה המשפחתית, היא כלי נהדר המאפשר התבוננות מערכתית וזיהוי מהיר של סימפטומים בעייתיים שמעיבים על המערכת וחוסמים את זרימת השפע. 

 2. פתרון בעיות יצירתי באמצעות קונסטלציה ארגונית הוא כלי יעיל ומאוד מקובל בייעוצים ארגוניים ועסקיים ברחבי אירופה ואמריקה. מעצם הגדרת משהו כבעייתי מיד הצד השני של המשוואה נוצר והוא הפתרון. אין בעיה ללא פתרון. אין קושי ללא הקלה. אין חולי ללא ריפוי. מתוך זיהוי המקור המערכתי של הבעיות הקשיים והחסמים בארגון העסקי, נוכל לבצע תנועה מיטיבה לתיקון ופתרון הקושי עמו את מתמודדת ולאפשר לזרימה הטבעית של השפע להתחדש.

 3. דיוק מוצרים ושירותים בעסק - בתהליך הייעוצי הקונסטלטיבי תוכלי לדייק את המוצרים והשירותים שלך, להתחבר למהות העמוקה ביותר של המוצר / השירות, ממש להכנס לנעליו ולהבין מתוכו למה הוא זקוק כדי להתקיים בשגשוג.

מתי כדאי לך לפנות לתהליך קונסטלציה עסקית?

3

 1. את מתקשה להתמודד עם מצב מורכב או נושא גדול ומבקשת לראות במהירות ובבהירות את התמונה המלאה של צרכי המערכת העסקית. 

 2. משהו מרגיש לך פשוט "לא נכון", זה משהו שסמוי מהעין, את לא יודעת לתמלל אותו, אך מרגישה שזה משהו תקוע שחוסם אותך ואין דרך נראית לעין לפתרון.את מבקשת נקודת מבט רעננה שעשויה להיות שימושית לך ולעסק.

 3. כאשר יש לך תחושה שיש 'משהו אחר' במערכת שלך שמשפיע על יכולות הביצוע שלך. את מתקשה למלא את תפקידך, מתקשה לפעול בסמכותיות, זקוקה למשאבים שיעזרו לך ביעילות ולא יודעת מהם.

 4. את מתקשה למצוא את מקומך באירגון או בצוות שלך. יש לך מערכת יחסים עכורה ומתמשכת עם קולגות או הממונים עלייך ואת מבקשת להבין מהן הדינמיקות הנסתרות שמפעילות את מערכת היחסים העכורה הזו.

 5. את מרגישה צורך לאזן בין חייך האישיים  והמקצועיים באופן שייטיב עם מערכות היחסים הזוגית וההורית שלך ושתרגישי מסופקת ומוגשמת במקצוע ובעיסוק שלך. 

 6. את מבקשת לפתור את מערכת היחסים הסבוכה שלך עם כסף והצלחה ולהרגיש שאת מממשת את מלוא הפוטנציאל שלך.

4.jpg

קונסטלציה ארגונית לעסק