בהריון? חשוב שתתכוננו מראש לימים שלאחר הלידה

עודכן ב: 21 אוג 2020

פוסט לכבוד יום המיילדות הבינלאומי המצויין ב5 במאי:

את בהריון ראשון ומתלבטת האם ללכת עם בן זוגך לקורס הכנה ללידה? חשוב מאוד ללכת לקורס הכנה ללידה. בקורס תקבלו ידע על מה שעומד להתרחש בחדר הלידה ובימי האשפוז הראשונים. כמה חשוב? נכון אפשר ללדת גם בלי זה!, נכון, נשים רבות בעולם יולדות בלי קורס. הכל נכון.

בואי נחשוב רגע, כמה זמן התכוננת לחתונה שלך? איך התכוננת לערב המרגש?- מדידות שמלה, בחירת הדי.ג'יי או הלהקה והסגנון המוזיקלי שיישמעו האורחים בעודם מלהטטים בין מגשי היין הגבינות הסלמון והירקות. כמה זמן הקדשתם לבחירת האולם? כמה התלבטתם בנוגע לסדר ההושבה של הדודה מחדרה שלא מדברת עם הדוד מחולון? וירח הדבש? הרי לא פשוט נכנסתם לסוכנות הנסיעות הראשונה שנתקלתם בה וקניתם כרטיס לתאריך הכי קרוב.

היתה פה מחשבה, הכנה מראש, בירור עצמי וזוגי של ציפיות, שאיפות, חלומות...


ובכן- החתונה הזו, היא רק החזרה הגנרלית למה שעתיד להתרחש עוד מעט בחייכם!

למהפך מהיותכם זוג צעיר לזוג הורים. למשפחה.

קורס הכנה ללידה, טוב ומקיף ככל שיהיה, יכין אתכם ללידה! נו?... תשאלו, ומה אחר-כך? - או! שזהו.... כדי להתכונן לדבר החשוב ביותר, להפיכתכם להורים, כדאי להתקשר לדולה לאחר-לידה שתגיע אליכם הביתה ותכין אתכם לקראת ההורות הראשונית.

מומלץ להזמין שירות דולה לאחר לידה כבר במהלך הטרימסטר השלישי, אחרי שסיימתם קורס הכנה ללידה ונותרתם עם סימני שאלה ליום שלאחר הלידה, כדולה לאחר לידה שלכם, אסייע לכם לעשות סדר בבלאגן.


מה אחרי הלידה? כדולה לאחר-לידה, השירות שלי מתחיל כבר ביומכם הראשון בבית, סיוע תומך ממש בשעות ההתארגנות הראשונות.


עכשיו בתקופת הסגר הקורונה, תוכלו להנות מהשירות שלי בתמיכה טלפונית רציפה וכן בשיחות וידאו צ'ט אונליין, ובתקווה לחזרה מהירה לימי שגרה ולביקורי בית.

כשנולד תינוק- נולדים הורים!

גם אם היו לך אחים קטנים ועזרת לאמא שלך, גם אם עזרת לאחותך עם האחיינים שלך, זה אחרת.

את אמא! אתה אבא! אין שום ספר או קורס שמכין אתכם במאה אחוזים להתרגשות שתחוו, לגעש הרגשי שתחוו עם התינוק.


כשנולד תינוק נולדים הורים

כדולה לאחר לידה, תפקידי לתמוך בכם ולהקשיב לכם ללא ביקורת וללא שיפוטיות.

לסייע לכם לעבד רגשית את חוויותיכם מתקופת ההריון ומהלידה.

לצייד אתכם במידע וטכניקות לטיפול בתינוק - אחיזה נכונה, הבנת שפת הבכי של תינוקכם, דרכי הנקה והאכלה מבקבוק, טכניקות של הלבשה, מקלחת, התארגנות בסדר יום.

אלמד אתכם כיצד לעסות את תינוקכם כי זו דרך נפלאה לחיזוק הקשר ולהגברת הביטחון שלכם.

אסייע לכם להתמודד עם קונפליקטים ובעיות שיצוצו בזוגיות ההורית החדשה שלכם ובמערכת היחסים המשפחתית המורחבת.

את כל אלה תוכלו לקבל בחבילה המיוחדת שיצרתי ונקראת 'המעטפת ליולדת' [תוכלו לקרוא עליה באתר בהרחבה].

את החבילה תוכלו לממש כבר מיומכם הראשון בבית עם תינוקכם ולאורך תקופת משכב הלידה - שלושת החודשים הראשונים. מטרת החבילה שיצרתי עבורכם היא להעמיד אתכם כמה שיותר מהר על הרגליים, כך שתרגישו מחוזקים ובטוחים יותר בהורות הראשונית שלכם והמעבר מזוגיות לזוגיות-הורית יהיה פחות מטלטל.

כל החבילה ניתנת בתקופת הקורונה במסגרת תמיכה טלפונית ואינטרנטית רציפה, מתוך ההבנה כי תמיכה והדרכה בתקופת חייכם זו היא קריטית לרווחה הרגשית האישית והזוגית שלכם ולביסוס קשר בריא ותקין עם תינוקכם. דווקא עכשיו, נוכח הסגר המאתגר והמלחיץ, חשוב מאוד לקבל את התמיכה וההדרכה ולא להשאר להתמודד לבדך/ם מול הקשיים המרובים שמציבה תקופת ההורות הראשונית.


אם יש לך שאלות, אם את רוצה להתייעץ, את מוזמנ/ת לפנות אליי ולקבל ייעוץ טלפוני בשיחה בת רבע שעה ללא עלות או התחייבות, לחצי כאן ליצירת קשר.17 צפיות0 תגובות

סיון אבני מטפלת במערכות יחסים משפחתיות

  • Facebook
  • Instagram

טל' 052-6021865 דוא"ל: sivanavni44@gmail.com  קרית טבעון , ישראל

© 2019 Sivan Avni  Proudly created by Wix.com